WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

WWE RPG'nin tek adresi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kofi uzun konuşma

2 posters
YazarMesaj
Kofi Kingstone

Kofi Kingstone

Rep Puanı : 0

Kofi uzun konuşma Empty
MesajKonu: Kofi uzun konuşma   Kofi uzun konuşma EmptyPaz Mayıs 02, 2010 9:34 pm

Kofi Kingstone'un müziği duyulur ve ringe gelir. Tüm seyirciler çığlıklar içerisinde kofiyi alkışlar. Kofi hayranlarıla el sıkışmaya başlar. Ardından ringe çıkıp bir mikrofon ister. Mikrofonu alınca tüm seyircilerin tezahuratlarının bitmesini bekler ve konuşmasına başlar

Her gün bu kapıdan geçerken kendime bir şey söyliyorum. Tek bir şey "Bir gün en iyi olacağım". Hayellerimin gerçekleşmesine az kaldı. Çünkü sesimini duyurdum ve WRESTLEMANİA'da bir davüş maçı ayarlandı. Sizinde bildiğiniz gibi Shawn Michael'den başkası değil. Yapmam gereken tek şey önce Shawn Michael'i yenip sonrada şampiyonu yenmek. Artık sadece kofi olmiycam. Şampiyon Kofi olucam. Uzun bir dönemece girdim kabul etmeliyim. Rakibim zor değil Shawn Michael sizinde bildiğiniz gibi Bay Wrestlemania ne olucağını kimse bilemez ama ben inanıyorum ki bu defa her şey benden yana

der ve seyirciler hep bir ağızdan BOM BOM sesleri çıkarmaya başlar. Shawn Michael biraz sus ister ve içtikden sonra konuşmasına devam eder.

Her gece uzun uzun düşünüyorum. Şampiyonluk bana ne kadar yakın diye. Ama bu gün görebiliyorum ki çok da uzak değil. Burda kavga etmiycem. Çünkü şampiyonluğa giden yolu kolay bulmadım ve hemen kaybetmek istemiyorum.

der ve seyircilerin BOM BOM tezahuratlarını dinlemeye devam eder.
Shawn Michels

Shawn Michels

Rep Puanı : 999

Kofi uzun konuşma Empty
MesajKonu: Geri: Kofi uzun konuşma   Kofi uzun konuşma EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 6:10 pm

Sonra ringe Shawn Mıchels gelir derki hey Kofi yanılıyorsun Wrestle Maniada seni yendğimde bütün seğircilerin önünde rezil olcaksın ve Wrestle Mania şampiyonu Shawn Mıchels olacak der ve bütün şeğirciler Shawn Mıchelsi büyük bir sesle alkışlar ve gider.
Kofi Kingstone

Kofi Kingstone

Rep Puanı : 0

Kofi uzun konuşma Empty
MesajKonu: Geri: Kofi uzun konuşma   Kofi uzun konuşma EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 7:34 pm

Kofi Shawn giderken arkasından bakar ve gülmeye başlar. Elindeki mikrofonu kaldırır ve

Shawn rüyalarını kendine saklamakta biraz problem çekiyor. Wreslmania çaylakların yeri değil. Profesyonellerin yeri ki bunu shawn bilmekte de problem yaşıyor. Galia birilerinin ona hayat felsefesini öğretmesi şart

demesiyle bütün seyirciler alkışlar ve Kofi parmağı ile Wrestlmania'yı işaret eder. Kofi müziği eşliğinde gider.
Shawn Michels

Shawn Michels

Rep Puanı : 999

Kofi uzun konuşma Empty
MesajKonu: Geri: Kofi uzun konuşma   Kofi uzun konuşma EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 7:38 pm

Biz zaten profesyonal biriyiz hayellerimde Randy Orton ve Batista ve seni rezil etmek geçiyor elimden ama Westle maniada yenileceksin ve ben yeneceğim ve wrestle maniadan elenmiş olacaksın.

Kofi uzun konuşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Batista uzun konusma
» kofi kingstone ringte
» Sadece konuşma