WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

WWE RPG'nin tek adresi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Shawn Mıchels ringte

4 posters
YazarMesaj
Shawn Michels

Shawn Michels

Rep Puanı : 999

Shawn Mıchels ringte Empty
MesajKonu: Shawn Mıchels ringte   Shawn Mıchels ringte EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:13 pm

Evet ben geldim ve şuğan batle royal maçına katılıyorum ve Jeff hardy ve Kofi hepinizi yere yıkacağım ve kıtalar arası kemer benim olacak.
Kofi Kingstone

Kofi Kingstone

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Shawn Mıchels ringte   Shawn Mıchels ringte EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:18 pm

(Jeff Burdan Devam Edelim Orası Doldu.)
Kofi'nin müziği çalar ve bir mikrofonla ringe gelir. Shawn Shawn Shawn gerçekten hayallerini kendine saklama zamanın geldi de geçiyor bile tamam battle royal'i genel başkan onaylarsa her şey hazır demektir. Ama bir şey daha var. Sadece Kıtalar arası seçeneği yok ana kemer için maç yapma hakkını da seçebiliceksin bundan sonra beni iyi dinle en azından bir kaç bilgi öğrenmiş olursun. Buraya bir kapışma yaratmaya gelmedim Çünkü bu insanlar tartışma değil maç izlemeye geldi gerçek bir maç ve gerçek bir şampiyon görmeye şimdi jeff buraya gel ve durum anlat.

seyirciler hep birlikte Jeff Hardy'nin gelmesini bekler. Akıllarında tek bir düşünce vardır. İsmini Battle Royal'e yazdırıcak 6.kişi kim Kane mi? Cena mı?
Shawn Michels

Shawn Michels

MesajKonu: Geri: Shawn Mıchels ringte   Shawn Mıchels ringte EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:19 pm

Neysen ben rpgeden çıkıyorum yani bilgisayarı kapayacam hepinize iyi geceler bay bay.
Jeff Hardy

Jeff Hardy

Rep Puanı : 9999

MesajKonu: Geri: Shawn Mıchels ringte   Shawn Mıchels ringte EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:21 pm

Evet.6 kişilik Battle Royal var.1 kişi eksik....O bir kişi yarın Admin tarafından belirlenecek....

Dinlediğiniz için teşekkürler...

Kofi ekleme yapacaksa yapabilir...
http://www.wwerpgforever.yetkinforum.biz
Montel Vontavious Porter

Montel Vontavious Porter

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Shawn Mıchels ringte   Shawn Mıchels ringte EmptySalı Mayıs 04, 2010 1:19 pm

bu maç elimination chamberda olcakmış admin öyle dedi...
Shawn Michels

Shawn Michels

MesajKonu: Geri: Shawn Mıchels ringte   Shawn Mıchels ringte EmptySalı Mayıs 04, 2010 6:21 pm

Oldu ama maç harelde tekrar olcak.

Shawn Mıchels ringte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» shawn mıchels ringte
» shawn mıchels ringte
» Shawn Michels ringte
» Shawn Mıchels ringte
» Shawn Mıchels ringe gelir.