WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

WWE RPG'nin tek adresi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

intercontienantal kemeri

+4
Kofi Kingstone
John Morrison
Shawn Michels
Montel Vontavious Porter
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Montel Vontavious Porter

Montel Vontavious Porter

Rep Puanı : 0

intercontienantal kemeri Empty
MesajKonu: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 6:10 pm

mvpnin müziği çalar ve tauntunu yaparak ringe girer.mikrofonu ele alıp konuşmaya başlar.artık kemersiz günlerimin bitmesini istiyorum.bu artık canımı sıkmaya başladı uzun zamandan beri kemer alamıyorum fakat artık yeterrr!!sözüm morrison bir gün kemerin elinden giderse hiç şaşırma!!!!taraftarların bağrışlarıyla mvp gaza gelir ve john gelde bnle wrestlemaniada maç yapabileceğini söyle der ve morrisonu bekler...
Shawn Michels

Shawn Michels

Rep Puanı : 999

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 6:13 pm

Mvp şuğan sana dicem hiç bir lafım yok ama Wrestle Maniada benle maç yapabilirsin
John Morrison

John Morrison

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 7:12 pm

O anda Morrison gelir ve konuşmaya başlar görüyorum ki beyler konuşuyorlar hey MVP çok istersen senle maç yaparım ama bir şartım var bu maç basit bir maç olmayacak sana daha çok acı çektiricek bir maç örneğin Extreme Rules afro
Shawn Michels

Shawn Michels

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 7:13 pm

Hey John Marrison bu işi ikimiz yapalım ozaman 4 kişi olacak bu maçta ve sen ebnden olacaksın ve Mvp ise kimden olcak bilemem ve yenen kemeri alır
Montel Vontavious Porter

Montel Vontavious Porter

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 7:34 pm

tamam bn birisini bulayım öyle olur

En son treyh tarafından Ptsi Mayıs 03, 2010 7:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Shawn Michels

Shawn Michels

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 7:36 pm

Tamam ozaman
Kofi Kingstone

Kofi Kingstone

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 7:45 pm

Kofi müziği eşliğinde koşar adımlarla ringe gelir. Shawn'ın yüzüne bakmaya devam eder. Mikrofonu usulca kaldırır.

Shawn rakiplerini arttırmaktan başka bir şey yaptığını göremiyorum. İnan bana seyirciler bundan çok sıkıldı gerçek bir maç ve bir şampiyon görmek istiyorlar. Rakibin benim Shawn başka birilerini aramaktan vazgeç.

Tam arkasını dönüp gitmeye hazırlanırken MVP John Morrison ile konuşmaktadır. O sırada Shawn a bir dropkick intercontienantal kemeri Dyrxon vurur. Konuşmaya devam eden Morrison a Troublle In Paradise intercontienantal kemeri 2ewmjh5 vurur. Kofi yerde üstü üste yatan Morrison ve Shawn' ı işaret eder. Tüm seyirciler BOM BOM diye bağıramya başlar apronda gerilerek ikisine birden Bom Bom drop intercontienantal kemeri 2mfbqts vurur. MVP ye takım arkadaşı olabiliceğini söyler. MVP'ye elini uzatır.

En son bombom12 tarafından Ptsi Mayıs 03, 2010 8:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TripLe H

TripLe H

Rep Puanı : 2003

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 7:59 pm

Kofi ve MVP konuşurken TripLe H ringe gelir.Üstündeki T-Shirtte AttidueLegenDs yazmaktadır(Takımın adı)Ringe girer kofiye:intercontienantal kemeri Pedigree yapar ve MVP'ye:intercontienantal kemeri Hhharnanderson4ioyapar T-Shirtini atar.Morrison Ve Shawn'ı kaldırıp Suck IT!!!Yaparlar ve ringten çıkarlar.
Montel Vontavious Porter

Montel Vontavious Porter

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 8:03 pm

mvpde kalktıktan sonra kofinin davetini kabul eder ve ikisi birlikte ringden çıkarlar.
Kofi Kingstone

Kofi Kingstone

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 8:19 pm

Kofi bu işten gayet memnun bir halde mvp ile birlikte seyircilere Bom Bom tauntu yaparlar.
Montel Vontavious Porter

Montel Vontavious Porter

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 8:32 pm

bu maçı ne zaman yapacağız
Shawn Michels

Shawn Michels

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 8:33 pm

Wrestle Maniada ve bu maçı yenen kimin güçlü olduğu anlaşılır
Montel Vontavious Porter

Montel Vontavious Porter

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 8:33 pm

wrestlemania ne zaman???
Jeff Hardy

Jeff Hardy

Rep Puanı : 9999

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 8:35 pm

Hiç kimseye söz yok.Extereme'de karşılaş.AMA WM'da Morrison benle kaşılaşıcak ... Morrsion'la konuşmuştuk..
http://www.wwerpgforever.yetkinforum.biz
Kofi Kingstone

Kofi Kingstone

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 8:41 pm

Karar verin o zaman shawn kendine bir takım arkadaşı bul yada 2 vs 1 handicap maçına çıkman gerekicek.
Shawn Michels

Shawn Michels

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 8:55 pm

Benim var zaten Tripel h o kabul ederse tamam ozaman maç yaparız
Kofi Kingstone

Kofi Kingstone

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 8:58 pm

Yanılıyorsun Triple H kabul etsede etmesede yapıcaz. Kabul etse iyi olur. Yanlız dövüşürsen kıtalar arası yada dünya şampiyonluğu için ikisinden birini seçme hakkın olucak. Triple olursa biriniz kıtalar arası biriniz dünya şampiyonluğunu paylaşır.
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:00 pm

Zaten Triple H Batista ile WM'da RR'yi kazandığıiçin WHC mücadelesi hakkı kazandı..Onun için Kofi senin iş iptal MVP ve Shawn güreşirse bilemem...Ve Mvp ve Shawn ben de varım.Maçı alan kemer maçına çıkar Wink
Kofi Kingstone

Kofi Kingstone

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:03 pm

Benim iş asla iptal olmiycak çünkü Shawn bana Wrestlamania sözü verdi. Hatırladın mı Shawn benim iş asla iptal olmaz Jeff şunu söyliyim ki Triple H RR'yi kazanarak adını Wrestlmania'ya yazdırdı bile. Shawn ikimiz wrestlmania'dayız bunu artık kabul edin.
John Morrison

John Morrison

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:03 pm

birşey yapalım işte heyecanlı ossun Very Happy
Shawn Michels

Shawn Michels

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:05 pm

Tamam anlaştık bu maç Wrestlede olacak ozaman yenen zatwn WRestle Mania şampiyonu olcak ama adminin izniyle
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:06 pm

Shawn takım arkadaşını buldum...Bunların kemer mücadelesi için.Bir kerelik.Kazanırsak ben IC sen WHC için mücaDELE EDERSİN...
Shawn Michels

Shawn Michels

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:07 pm

Dur john marrison takım arkadaş
Kofi Kingstone

Kofi Kingstone

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:07 pm

Şöyle neden yapmıyoruz. Bir kişi daha bulalım ve Shawn, ben, Jhon Morrison, Jeff, MVP ve yeni gelen kişi ile beraber 6 lu turnuva yapalım herkes tek keşke Elimination Chamber bitmemiş olsaydı yada bir kez daha olsaydı. Bu kötü oldu. En iyisi Battle Royal yapıcaz. Bir kişi bulun ana kemeri isteyen bir çaylak mutlaka çıkıcaktır. 6'lı Battle Royal'i kazanan istediğini yapsın istersen ana kemer için maç hakkı isterse kıtalar arasını alsın nasıl sizcede iyi değil mi? Jhon ilginç bir fikir istemiyor muydun?
Jeff Hardy

Jeff Hardy

MesajKonu: Geri: intercontienantal kemeri   intercontienantal kemeri EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 9:09 pm

İlk kez güzel bir fikir tebrikler Kofi....

(Süper feud tam gaz devam Cool )

intercontienantal kemeri
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki