WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

WWE RPG'nin tek adresi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

kofi kingstone ringte

4 posters
YazarMesaj
Kofi Kingstone

Kofi Kingstone

Rep Puanı : 0

kofi kingstone ringte Empty
MesajKonu: kofi kingstone ringte   kofi kingstone ringte EmptyPaz Mayıs 02, 2010 12:58 pm

Kofi kingstone'un müziği duyulur ve ringe gelir. Kofi elinde bir mikrofon ile seyircileri izler ve tauntlar yapar. Mikrofonu kaldırır ve
Gördüğüm kadarıyla şampiyonluk gerektiği yerde değil.(sesini yükselterek) Buradan sesimi duyurucam. Kimi yenmem gerekiyorsa karşıma çıksın WWE şampiyonlugunu alıcam kimi yenmem gerekiyor söyleyin benim için hiç sorun değil. Kimi yenmem gerektiğini söyleyin.

Seyircilerin çoğu alkıslamaya başlar. Kofi de bunun tadını çıkarmaya devam eder.
Straight Edge Savior
Admin
Admin
Straight Edge Savior

Rep Puanı : 31015

MesajKonu: Geri: kofi kingstone ringte   kofi kingstone ringte EmptyPaz Mayıs 02, 2010 1:15 pm

Randy Orton Ringe Gelir.

Beni yenmen gerek Kofi.Ama yenmenin imkan olmayacağını biliyorsun o yüzden bu hayallerini suya at ve kıçını tekmeleyişimi izle.(RPG Söylüyorum Alınmayın.)
https://wwerpgforum.catsboard.com
Legend Killer

Legend Killer

MesajKonu: Geri: kofi kingstone ringte   kofi kingstone ringte EmptyPaz Mayıs 02, 2010 1:36 pm

Üzgünüm Kofi Yeni Wwe Championu benim Batista Whc Yi aldı Ve beni Yenmem için kuyruklu Yıldızın 4 kez düşmesi lazım Ve sen Santino Gibi Kişilere Bak kafana göre takıl Bizim İşlerimize Burnunu Sokma! der Ve Rko yapar Kofiye Ve ringten Kaçar Seyircilerin arasına karışır gider
Shawn Michels

Shawn Michels

Rep Puanı : 999

MesajKonu: Geri: kofi kingstone ringte   kofi kingstone ringte EmptyPaz Mayıs 02, 2010 2:02 pm

Hepiniz çok yeteneksizsiniz ve Wrestle Maniada hepinizi yeneceğim ve Randy ve Batista kemerlerinize iyi sarılın elinizden gidecek der gider Shawn.
Kofi Kingstone

Kofi Kingstone

MesajKonu: Geri: kofi kingstone ringte   kofi kingstone ringte EmptyPaz Mayıs 02, 2010 2:31 pm

Kofi RKO nun etkisinen sonra kalkar mikrofonu eline alır
Randy karşına elinde sonunda çıkıcam mademki şampiyonluğu hak ediyorsun bu benide yenebiliceğin anlamına gelir. Kemer sende fazla uzun durmiycak onun tadını çıkar der ve mikrofonu yere atıp gider.

kofi kingstone ringte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kofi uzun konuşma
» D-Nitro-X Ringte
» Shawn Mıchels ringte
» Are You Ready?Dx Ringte
» shawn mıchels ringte